Gebruiker:
Wachtwoord:
 
PSV gaat meedoen voor de titel
Ja, dat wordt een makkie!
Ja, maar het zal zwaar worden
Nee, niet genoeg kwaliteit


28-04 / 18:40 - Meer tifosi bij PSV graag!
18-01 / 11:23 - PSV-Roda
01-09 / 14:41 - transfers
23-08 / 14:34 - Wat verwachten we van komend s...
25-07 / 01:01 - Nordin Amrabat
20-07 / 18:05 - Engelaar,Ooijer
20-07 / 18:05 - Nieuwe linksachter










Laatste duel:
AZ
PSV
UITSLAG: 1-1
Bekijk>>

   Onze tips:
  :: Voetbalweddenschappen
  :: Gratis Wedden

Van Bommel verlengt bij Bayern met 1 jaar

Datum post: 17-03-10 12:34 - Gepost door: Sheva - Aantal keer bekeken: 119 - Aantal reacties: 0

Mark van Bommel heeft zijn contract bij Bayern München met één jaar verlengd. De voormalig PSV’er ligt nu tot juli 2011 vast in Zuid-Duitsland. De 32-jarige aanvoerder van FC Bayern is met zijn club bezig aan een uitstekend seizoen. De ploeg van Louis van Gaal strijdt nog op drie fronten voor de prijzen.

“Het was mijn wens om met een jaar te verlengen”, zegt Van Bommel op de officiële website van Bayern München. “Ik wil met dit team prijzen pakken. Dat is ons doel dit seizoen en komend jaar. Daarna zullen we verder kijken.” De club is blij dat Kapitän Van Bommel voor de ontknoping van het seizoen zijn contract al heeft verlengd. Voorzitter Rummenigge noemt de voormalig PSV’er een ‘goede aanvoerder en een speler die symbool staat voor Bayern München’.

Bayern staat momenteel eerste in de Bundesliga, bereikte de halve finales in de nationale beker (DFB-Pokal) en is doorgedrongen tot de laatste acht in de Champions League. Mark van Bommel kwam in 2006 over van FC Barcelona, waarmee hij de Champions League won en kampioen werd. De Limburger speelde daarvoor zes seizoenen voor PSV en hij veroverde daarin vier landstitels, één KNVB beker en drie Johan Cruijff-schalen. Van Bommel speelde tot nu toe 54 interlands en scoorde daarin 9 doelpunten. Door de contractverlenging speelt Van Bommel volgend jaar alweer zijn vijfde seizoen in Beieren.

Ander nieuws uit Beieren is dat voormalig PSV’er Arjen Robben voor de tweede keer vader is geworden. Zijn vrouw Bernadien en hij kregen een dochter genaamd Lynn. “Ik ben dolgelukkig”, aldus de aanvaller, die bij de geboorte van zijn tweede kindje aanwezig. Lynn heeft een oudere broer van bijna twee jaar, Luka genaamd.





Laatste nieuws:  

(Ondersteuning van UBB)

Er zijn nog geen berichten geplaatst voor dit nieuws bericht.